Tiek uzsākta Dalder.lv beta testa fāze

Ar prieku ziņojam, ka ir veiksmīgi noslēgusies platformas alfa testa fāze un tiek uzsākta pēdējā testa fāze – beta. Pirmās testa fāzes laikā platformas lietotāji iesūtīja atsauksmes par portāla darbības iespējām un kļūdām; mēs tās ņēmām vērā, un esam pilnveidojuši platformu.

Portāla statistika, noslēdzoties alfa testa fāzei:

  • 36 000 unikālu apmeklējumu,
  • 800 reģistrētu lietotāju,
  • 15 000 izvietotu sludinājumu.

Jaunākās Dalder.lv funkcijas

Alfa testa fāzes laikā pievienojām vairākas nozīmīgas platformas funkcijas:

  • Papildinājām reģistrāciju ar telefona numura verifikāciju, lai palielinātu lietotāju un viņu izvietotā satura uzticamību;
  • Būtiski uzlabojām platformas mobilo versiju;
  • Ieviesām iespēju automatizēt sludinājumu ielādi izmantojot XML. Jāpiebilst, ka tā vēl nav pilnīgi izstrādāta un tuvākajā laikā tiks papildināta un uzlabota;
  • Pievienojām lietotāju savstarpējās sarakstes iespēju – čatu.

Alfa testa fāzes laikā pilnveidotās portāla sadaļas

Šajā posmā visvairāk attīstījās vairākas sadaļas:

Atsaucoties uz lietotāju pieprasījumu, izveidojām arī jaunas sadaļas:

Aicinām lietotājus arī turpmāk ievietot savu piedāvājumu un saņemt garantētu biznesa atdevi.

Beta testa fāzes mērķi

Beta testa fāzes laikā vairāk pievērsīsimies pie notifikācijām (paziņojumi profilā un e-pastā par jauniem sludinājumiem atbilstoši saglabātajiem filtriem un paziņojumi par jaunām vēstulēm e-pastā), lietojamības (UX) uzlabošanas, meklētāja pilnveidošanas, kā arī ieviesīsim vairākas jaunu produktu un pakalpojumu sadaļas.

Ja Tev vēlamā informācijas kategorija vēl nav pievienota, nekavējies sazināties ar mūsu atsaucīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem. Aicinām nozaru ekspertus konsultēt mūs, kā pareizi izveidot sadaļas, kā arī būt pirmajiem, kas sniedz šo kvalitatīvo informāciju (piedāvājumu).

Jūsu Dalder.lv komanda
Komentāri