Projekta alfa testa fāze

Esam uzsākuši savu darbību testa versijā un gribam, lai arī Tu esi daļa no šī posma. Nebaidies no vārda "tests", jo tas nozīmē vien to, ka aizvien veicam funkcionalitātes uzlabojumus un cenšamies padarīt visu iespējami ērtāku un saprotamāku.

Dalder.lv nav parasts sludinājumu serviss – mēs esam digitālās reklāmas platforma. Dalder.lv komandas atsaucīgie klientu apkalpošanas un mārketinga speciālisti palīdzēs jebkurā jautājumā – sākot ar sludinājumu ievietošanu un beidzot ar padomiem, kā labāk attīstīt un uzlabot savu biznesu.

Lai vieglāk saprastu, kas mēs esam un kam jāpievērš uzmanība lietojot testa versiju, esam sagatavojuši nelielu ieskatu.

Dalder.lv atšķiras no citiem ar:

  • Informācijas ievietošana bez maksas – vienmēr!
  • Katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam savs reklāmas dēlis.
  • Izmanto sludinājumu, lai virzītu pārdošanu arī citos veidos – kā dāvanu, publiskās iepirkšanās akciju, kuponu (piešķirot atlaidi).
  • Lietotāju atsauksmes vienam par otru, par uzņēmumiem, precēm, pakalpojumiem un profesijām.

Dalder.lv komanda vēl veic uzlabojumus pie:

  • Lietotāju savstarpējās sarakstes pašlaik strādā nepilnīgi, taču tūlīt to atrisināsim.
  • Izstrādes stadijā ir arī XML datu apmaiņa, kas nodrošinās ērtu un ātru sludinājumu ievietošanu veikaliem ar plašām noliktavām.
  • Ik pa brīdim vēl var notikt kāda nejaušība un parādīties kļūdas paziņojums; tāpat var gadīties, ka portāls sāk strādāt nedaudz lēnāk. Raksti mums, lai varam kļūmi risināt!
  • Pilnveidojot platformu, plānots izstrādāt Wiki sistēmu, kur ikviens lapas lietotājs varēs piedalīties platformas attīstībā, papildinot modeļu specifikāciju lapas un profesiju aprakstus.

Sveicieni no Dalder.lv komandas un "priekā"! Par kopīgu attīstību un ar skatu uz nākotni!

Komentāri
Novērtējums
3.0
O, super! Noteikti izmantosim jūsu platformu. "Sērfojot" pa lapu atradām pāris kļūdiņas, kuras nosūtījām jums uz e-pastu. Ja atradīsim vēl, tad noteikti nosūtīsim.
Novērtējums
3.0
Lieliska ideja par atrašanās vietas filtrēšanu. Ceru, ka jau drīzumā Jūrmalas un Rīgas dēlis būs pilns ar man interesējušiem sludinājumiem.
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt
Novērtējums
3.0
Paldies Dalder komandai par atsaucību un palīdzību ievietot sludinājumus manam uzņēmuma profilam.
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt
Novērtējums
3.0
Lai labi veicas,visu to labāko novēlam.
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt
Novērtējums
3.0
Paldies! Vērtīgi!
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt
Novērtējums
3.0
Kredīts piešķirts mazāk kā 12 stundu laikā Attieciba uz ipašu aizdevumu pieprasijumu. Kadas darbibas attistibas realizacija, projekta un citos macibu priekšmetos. Es piedavaju manu aizdevumu starp ipaši nopietniem un godigi dotacija visas personai, kam nepieciešama aizdevuma iet 1000€ lidz 50,000,000€ pakalpojumu. Es esmu pieejams aizdevums 12 stundu laika. Gaida jusu lugumu. valdarudzite3@inbox.lv ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Кредит выдан менее чем за 12 часов Отношение к запросу личного кредита. Осуществление разработки работ, проектов и других стипендиальных тем. Я предлагаю свой кредит среди особо серьезных и честных грантов всем людям, которым нужен кредит от 1000 до 50 000 000 евро. Я доступен для кредита на 12 часов. Жду вашей игры. valdarudzite3@inbox.lv ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Loan granted in less than 12 hours Relation to personal loan request. Realization of the development of the work, in the project and other scholarship subjects. I offer my loan among particularly serious and honest grants to all people who need a loan from 1,000€ to 50,000,000€. I am available for a loan of 12 hours. Waiting for your play. valdarudzite3@inbox.lv Dzēst atsauksmi
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt