Privātuma politika

Kādu informāciju mēs ievācam?

Atkarībā no tā, kādus pakalpojumus jūs izmantojat, mēs ievācam dažāda veida informāciju no jums un par jums. 

-Reģistrējoties portālā dalder.lv tiek ievākta informācija par jums (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, parole, tālrunis, personas kods).

-Lietas, ko jūs darāt un informācija, ar ko dalāties.

Mēs saglabājam saturu un visu informāciju, ar kuru jūs dalāties, izmantojot mūsu pakalpojumus, ieskaitot katru jūsu pieslēgšanās reizi, viss saturs, ko veidotjat vai ar kuru dalāties, ziņas un komunikācija ar citiem lietotājiem vai administrāciju. Šī informācija sevī var iekļaut arī atrašanās vietu, forogrāfijas un datumu, kad esat veicis darbības. Mēs uzkrājam arī informāciju par to kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, piemēram, jūsu apskatītais saturs, lietas ko atzīmējat vai komentējat, kā arī jūsu uzturēšanās ilgums lapā un citas aktivitātes.

-Lietas, ko citi dara un informācija, ar ko dalās.

Mēs ievācam informāciju arī no citiem lietotājiem, kas izmanto mūsu pakalpojumus, tajā skaitā informāciju par jums, ja esat pieminēts kādā no sludinājumiem, atsauksmēm uc. Tiek glabātas arī visas jums sūtītās ziņas. 

-Jūsu tīkli un savienojumi.

Mēs ievācam informāciju par cilvēkiem un uzņēmumiem, ar kuriem esat savienots un kādas aktivitātes tiek veiktas jūsu starpā. Pirkšana, pārdošana, saziņa, atsauksmes utt.

-Informācija par maksājumiem.

Ja jūs izmantojat virtuālo maciņu un iegādājaties lietas caur portālu dalder.lv vai arī papildināt savu virtuālo maciņu, mēs saglabājam jebkuru informāciju par jebkuru veikto transakciju. Šī informācija iekļauj jūsu kredītkartes vai debetkartes numuru un citu kartes informāciju, kā arī konta un autentifikācijas informāciju, kā arī rēķinus, piegādes un kontaktu informāciju.

-Ierīces informcija.

Mēs ievācam informāciju no datoriem, telefoniem vai citām ierīcēm, no kurām jūs ielogojaties savā profilā un izmantojat mūsu pakalpojumus. Tiek saglabāta sekojoša informācija:

Atribūti, tādi kā operētājsistēma, ierīces modelis, ierīces konfigurācija.

Ierīces atrašanās vieta, kā arī specifiska ģeogrāfiska lokācija, tāda kā GPS, bluetooth vai wi-fi signāli.

Savienojuma informācija, tāda kā, jūsu mobilā operatora nosaukums, IPS, pārlūka tips, valoda un laika zona, mobilā telefona numurs un  IP adrese.

-Informācija no aplikācijām  un mājaslapām,kas izmanto mūsu pakalpojumus.

Mēs savācam informāciju, kad jūs apmeklējat trešās personas web-lapas un aplikācijas, kas izmanto mūsu pakalpojumus. Tas iekļauj informāciju par web-lapām vai aplikācijām, ko apmeklējat izmantojot mūsu makalpojumus, kā arī ļauj mums saglabāt informāciju par konkrēto lapu izstrādātāju un citām lapas konfigurācijām.

-Informācija no trešās personas un partneriem.

Mēs saņemam informāciju par jums pēc aktivitātēm, ko esat veikušu ar mūsu sadarbības partneriem un citiem lietotājiem, piemēram atsauksmēm, komentāriem un novērtējumiem, ko esat saņēmuši no mūsu partneriem vai reklāmdevējiem.

Kā mēs ievācam informāciju?

Mēs esam labākie savā jomā, tāpēc arī jums vēlamies piedāvāt pielāgotas aktivitātes, reklāmas un pieredzi. Mēs izmantojam visu informāciju, kas mums ir pieejama, lai  palīdzētu veidot un atbalstīt mūsu pakalpojumus.

-Nodrošinām, uzlabojam un attīstām pakalpojumus.

Mēs esam spējīgi piedāvāt savus pakalpojumus, personalizētu saturu un veidot ieteikumus tieši jums, izmantojot savākto informāciju, lai labāk saprastu, ka jūs izmantojat un ko vēlaties iegūt no mūsu pakalpojumiem un cilvekiem vai uzņēmumiem ar kuriem esat savienotojušies, kuros esat ieinteresēts.

Šo informāciju izmantojam arī lai piedāvātu jums dažādus ieteikumus. Piemēram mēs spējam piedāvāt jums piedāvājumus no partnera, kuram sekojat vai rādīt reklāmas atbilstoši jūsu meklējumiem un citām darbībam mūsu portālā.

Kad mums ir pieejama jūsu lokācijas informācija, mēs spējam to izmantot, lai piedāvātu jums tuvākās izklaides iespējas, kā arī citus pakalpojumus, balstītus uz jūsu iepriekšējo pieredzi un meklējumiem.

Mēs izmantojam aptaujas, datus attīstībai un analīzi, lai apstrādātu mums pieejamo informāciju, kā arī uzlabotu produktus un pakalpojumus, kā arī novērstu nepilnības un uzlabotu jūsu pieredzi sadarbībā ar mums.

-Sazināmies ar jums.

Mēs izmantojam jūsu ievietoto informāciju, lai nosūtītu jums mārketinga ieteikumus, kā arī pastāstītu jums par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, kas varētu jums palīdzēt jūsu biznesa attīstībā. Mēs izmantojam jūsu informāciju arī gadījumos, kad atbildam jums, gadījumā, ja jūs esat sazinājies ar mums. 

-Veicinām drošību un aizsardzību.

Mēs izmantojam mums pieejamo informāciju, lai verificētu  kontus un aktivitātes, kā arī vaicinātu drošību un aizsardzību kā mūsu tā ārpus mūsu pakalpojumiem. Mēs piefiksējam aizdomīgas darbības un paziņojam jums par iespējamām krāpnieciskām darbībām, kā arī mēģinājumeim uzlauzt jūsu kontu vai rīkoties jūsu vārdā. Mēs rūpīgi strādājam pie tā, lai jūsu konts un dati tiktu pasargāti no jebkādiem uzbrukumiem un nelietīgām izmantošanas iespējām.

Kā mēs dalāmies ar informāciju

Cilvēki izmanto mūsu pakalpojumus, lai veidotu savienojumus ar citiem, kā arī dalītos ar informāciju. Mēs to padarām iespējamu daloties ar jūsu informāciju sekojošos veidos.

-Cilvēki ar ko dalāties un komunicējat.

Kad jūs dalāties ar informāciju vai komunicējat ar citiem lietotājiem izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs izvēlaties auditoriju, kas var redzēt, ar ko esat dalījies. Varat ievietot īpašus sludinājumus, redzamus tikai jūsu sekotājiem vai arī visiem portāla lietotājiem, varat nosūtīt savu piedāvājumu arī konkrētiem cilvēkiem, ja tas nepieciešams.

Publiskā informācija ir jebkura informācija, kas ir redzama jebkuram portāla lietotājam (publiskais profils). Šī informācija ir pieejama ne tikai lietotājiem, bet arī interneta pārlūku meklētājiem, tādiem kā google search utt.

-Ja mainās kompānijas īpašnieks, vai daļa no mūsu sniegtajiem pakalpojumiem tiek nodota citas personas vadībā, pastāv iespēja, ka jūsu dati tiks nodoti arī šai personai, kas turpmāk nodrošinās datu apstrādi un drošību.

Kā tiks glabāti jūsu dati un kam tie būs pieejami?

-Publiskais profils

Publiskais profils satur pamatinformāciju par jums (vārds, uzvārds, e-pasts, telefonnumurs). Šī informācija ir pieejama jebkuram portāla lietotājam un apmeklētājam. Kontaktinformāciju ir iespējams noslēpt un saziņai ar citiem lietotājiem izmantot iebūvēto čatu, tomēr tas var nebūt pietiekami efektīvs ātrai saziņai.

-Personas dati un sensitīvā informācija

Portāls dalder.lv neievāc par jums nekādu sensitīvo informāciju (rasi, tautību, etnisko piederību uc.). Tiek glabāts tikai personas, kods, kas pieejams nenolasāmā kriptētā formātā un tiek izsniegts vienīgi valsts iestādēm, ja ir šāda nepieciešamība. Šie dati netiek nekādā citādā veidā apstrādāti vai izsniegti trešajām personām.

-Kredītkartes un konta inormācija.

Šī informācija tiek glabāta jūsu profilā un netiek izsniegta citām personām vai jebkādā veidā apstrādāta. Tā palīdz uzlabot jūsu pieredzi iepērkoties izmantojot dalder.lv iebūvēto elektronisko maciņu. Šeit iespējams redzēt arī visus jūsu maksājumus un pirkumus, kā arī papildināt savu virtuālo kontu.

-Datu glabāšanas ilgums

Dati, kas tiek par jums ievākti un apstrādāti glabājas sistēmā tik ilgi, kamēr esat reģistrējies portālā. Pēc profila dzēšanas automātiski tiek dzēsti arī visi dati par jums. Pēc profila dzēšanas nav iespējas to izveidot otrreiz, kā arī atjaunot.

-Izmaiņas datu glabāšanā un apstrādē

Jums tiks paziņots par jebkurām izmaiņām datu glabāšanā un apstrādē, kas dos jums iespēju pieņemt lēmumu turpināt izmantot vai atteikties no mūsu pakalpojumiem.

-Datu Aizsardzība

SIA DALDER aizsargā klienta datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, t.sk. datu šifrēšanu, pārraidot datus (SSL šifrēšana).

-Sīkdatnes un to izmantošana

Ar terminu “sīkdatnes” ir jāsaprot maza izmēra failu, kas var tikt ierakstīts Jūsu datora cietajā diskā, kad Jūs apmeklējat noteiktu interneta lapu. Mūsu uzņēmums var izmantot šos failus, lai vāktu, ierakstītu un dažkārt izsekotu informāciju, kas ir aprakstīta šajā sadaļā, kā arī, lai vāktu statistikas datus, kas uzlabos mūsu sniegto informāciju.