Dalder.lv progress pēdējos 10 mēnešos

Piedāvājam Jums iepazīties ar jaunāko platformas statistiku un jaunumiem.

Portāla statistika uz doto brīdi (ar salīdzinājumu uz 02.2019):

  • 602359 unikāli apmeklējumi (+ 577669);
  • 8300 reģistrēti lietotāji  (+ 7600);
  • 35000 izvietoti sludinājumi (+ 22650);
  • >490 izveidoti CV (+ 490);

Salīdzinot ar gadu iepriekš, esam audzējuši lietotāju skaitu vairāk kā divas reizes un sludinājumu skaits ir pieaudzis par 12 tūkstošiem.

 

Jaunumi

Aktīvi strādājam pie lielāko sadaļu attīstības un šobrīd Nekustamie īpašumi kategorijā ir ievietoti vairāk kā 4660 sludinājumi, kas padara mūsu datu bāzi par vienu no lielākajām Latvijā. Lielāko daļu šo sludinājumu veido Starlex, Tribus, City Real Estate, Dream International, Prime Reality un Imperio aģentūru piedāvājumi.

Tribus, City Real Estate, Starlex aģentūras ir izveidojušas XML importēšanas sistēmas mūsu platformai un automātiski ievieto sludinājumus tādās sadaļās kā dzīvokļu pārdošana, dzīvokļu izīrēšana, māju pārdošana, māju izīrēšana, zemes pārdošana. Šīm aģentūrām drīzumā pievienosies Meraka, Trusted, Rent in Riga, Latio un Prime Reality.

Neraugoties uz Covid pandēmiju, laikā, kad tuvojas gada siltais laiks, cilvēki vairāk laika vēlas pavadīt pie dabas vai savā piemājas dārzā. Šādām ballītēm lieliski var noderēt plašākais pārvietojamo piršu un kublu piedāvājums Latvijā, kas, iespējams, audzis pateicoties tūrisma nozares kraham pandēmijas laikā.

Tuvojoties jaunajai apkures sezonai ļoti liels cilvēku pieplūdums ir novērojams tādās kategorijās kā briketes, granulas un skaldīta malka.

Sagaidām lielu sludinājumu pieplūdumu un skatījumu skaita pieaugumu tādas kategorijas kā bižutērija, juvelierizstrādājumi, skaistumkopšanas pakalpojumi, dārza preces, motocikli un daudzās citās.

Nemainīgi liels pieprasījums ir otreizējā auto tirgū, kā rezultātā arī mūsu vieglo automašīnu kategorija ir augusi un sasniegusi 1781 izvietotu auto sludinājumu atzīmi.

Jau iepriekš ziņojām, ka mūsu Facebook grupu tīklā ir 4 grupas, taču tagad tām ir pievienojusies vēl 1 grupa mēbelēm: Dalder.lv Mēbeles / Мебель - https://www.facebook.com/groups/dalderlvmebeles. Mūsu reklāmtīklā ir jau vairāk kā 399 tūkstoši dalībnieku.

Komentāri
Novērtējums
3.0
Paldies! Veiksmi, un lai izdodas dominēt savā nozarē!
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt