Dalder.lv turpina ievērojami augt

Jau pagājis kāds laiks, kopš pēdējo reizi publicējām platformas statistiku un jaunumus!

Portāla statistika uz doto brīdi:

  • 385135 Unikāli apmeklējumi;
  • 4990 reģistrēti lietotāji;
  • 27000 izvietoti sludinājumi;
  • >350 izveidoti CV;

Jaunumi

Esam papildinājuši reģistrēšanās iespējas, pievienojot Facebook, Google un LinkedIn, jau esošajai eParaksts.lv iespējai.

Izmantojot kādu no sociālo tīklu profiliem, Jūs ātri un ērti varat izveidot profilu, taču sludinājumu ievietošanai būs nepieciešams papildus verificēt telefona numuru.

Attīstot portāla sākuma lapu esam pievienojuši jaunāko sludinājumu bloku, kurā varat redzēt pēdējos ievietotos sludinājumus.

Sākoties gada aukstajam un drēgnajam laikam, noteikti vajadzētu parūpēties par siltumu savās mājās, tāpēc aicinām ielūkoties sadaļās Briketes (https://www.dalder.lv/briketes) un Granulas (https://www.dalder.lv/granulas). Ja mājas apkures katls savu laiku nokalpojis, iepazīsties ar dažādu apkures katlu piedāvājumiem un nekavējies to nomainīt (https://www.dalder.lv/apkures-katli)!

Jaunie lietotāji aktīvi ir sākuši ievietot sludinājumus kategorijās nekustamie īpašumi, vieglie auto un vakances!

Jau iepriekš ziņojām, ka mums ir viena no lielākajām Facebook grupām, taču tagad tai ir pievienojušās vēl 3 grupas. Mūsu reklāmtīklā ir vairāk kā 339 tūkstoši sekotāju.

Esam izdalījuši 4 grupas, katra paredzēta savai tematikai:

Dalder.lv Аuto - Moto / Авто - Мото (https://www.facebook.com/groups/760663984032535) - auto/moto precēm;
Dalder.lv Preces / Товары (https://www.facebook.com/groups/524734770976979) - precēm un nekustamajam īpašumam;
Dalder.lv Pakalpojumi / Услуги (https://www.facebook.com/groups/1637238429856643) - pakalpojumiem;
Dalder.lv Darbs / Работа (https://www.facebook.com/groups/1486517774990925) - darba vakancēm un darba meklētājiem, t.sk. ārzemēs;

Papildus Facebook grupām esam sākuši aktīvi reklamēties arī Facebook, Instagram un LinkedIn, kuros notiek konkursi un var iegūt jaunāko info, kā preci, pakalpojumu virzīt internetā.

Komentāri
Novērtējums
3.0
Patīkami redzēt, ka šis portāls turpina attīstīties un cīnīties par savu vietu zem saules. Ceru, ka cilvēki vēl vairāk sāks lietot šo platformu, lai pirktu un pārdotu savas preces.
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt
Novērtējums
3.0
Sakiet lūdzu kā var savu uzrakstīto cv dabūt no latviešu uz angļu valodu?
Novērtējums
3.0
Tik ērti kā ar dalder.lv meklēt sev aktuālo, nevar nevienā citā portālā! Un ja vairāk cilvēku to zinātu, noteikti nevienu citu platformu vairs nemaz negribētu izmantot!
Noderīga atsauksme 0 0
Ziņot par pārkāpumu Atbildēt