Internetveikala izveide

Tuvākajā nākotnē dalder.lv lietotājus sagaida jaunums - veikals internetā.

Dalder misija ir palīdzēt jauniem, maziem, vidējiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem attīstīt biznesu internetā un iegūt atpazīstamību - piesaistīt vairāk klientu. Pie mums sava interneta veikala atvēršana ir ātra, vienkārša un bez maksas. Tāpēc sava e-veikala izveidošana ir iespējama ikvienam uzņēmējam.  

 

Internetveikala priekšrocības

Tirgojot preces bez iespējas tās pievienot grozam, jārēķinās, ka nav garantijas, ka darījums patiešām notiks un samaksa tiks saņemta - pārdevējs var veltīgi iztērēt laiku komunikācijā. Tajā pat laikā interneta veikala izveide piedāvā risinājumu visām šīm neērtībām un vēl virkni citu ieguvumu:

  • klienti var apskatīt un iegādāties preces 24/7;
  • darījums tiek apstiprināts un rēķins sastādīts automātiski;
  • pircējs veic tūlītēju apmaksu; 
  • var pārdot vairāk;
  • var izmanto savu zīmolu;
  • interneta mārketings veicina atpazīstamību un konkurētspēju;
  • interneta veikals rada profesionālāku un uzticamāku tēlu klientu acīs.

 

Kā tas strādā?

Internetveikals tiek organizēts pēc tradicionālajiem e veikala principiem: preci iespējams ievietot grozā, veikt pasūtījumu, norādīt piegādes detaļas un veikt apmaksu. Samaksa nonāk pārdevēja maciņā uzreiz, bet izmaksu no tā var saņemt 1x nedēļā, pie nosacījuma, ka pircējs preci ir saņēmis. 

Sagatavot savu piedāvājuma klāstu ar produktiem iespējams jau šobrīd, izvietojot bezmaksas sludinājumus atbilstošajās sadaļās. Arī turpmāk savas preces tirdzniecību dalder.lv būs iespējams organizēt ar sludinājumu starpniecību. Tāpēc, izvietojot savu preču piedāvājumu, pārdevējam ir iespējams izvēlēties, ko piedāvāt tirdzniecībai caur e veikalu (grozu) un ko turpināt tirgot pašam.

 

Kā notiek piegāde?

E veikalā iespējams norādīt dažādus preču saņemšanas veidus:

  • preces saņemšana uz vietas (norādot pārdevēja adresi);
  • pārdevējs piegādā preci pats (jo īpaši aktuāli tas ir lielu un nestandarta preču piegādes, piemēram, koku stādu tirdzniecības gadījumā);
  • piegāde ar Omniva, DPD un Venipak pakomātiem vai kurjeriem (kas vienmēr būs izdevīgāk nekā sūtīt preci individuāli.

 

Cik tas maksā?

Sludinājuma ievietošana un savas mājaslapas izveide ir dalder.lv pamatpakalpojumi, tāpēc ikvienam tie pieejami bez maksas. Savukārt, par i veikala izmantošanu noteikta atsevišķa komisijas maksa, kas atkarīga no preču kategorijas.  Komisija tiek iekasēta mirklī, kad prece tiek nopirkta. Komisijas maksa ir zema - nevienā preču grupā tā nepārsniedz 7%. 

 

Kam piemērots e veikals?

Tā vietā, lai veiktu milzīgus ieguldījumus, metoties vēl nepārbaudītā biznesa avantūrā, interneta veikals sniedz iespēju jebkuram izmēģināt savu ideju un pārliecināties par tās dzīvotspēju. Tāpat šī ir vērtīga iespēja tiem pārdevējiem, kuriem jau ir savi e-veikali, bet vēlas pārdot vairāk.

Kopā ar dalder.lv sapnis par savu mājaslapu un interneta veikalu kļūst iespējams ikvienam. Tas ir ātri un vienkārši! Lai atklātu jaunas iespējas biznesa izaugsmei, viss, kas jādara - jāievieto savi produkti!

Pārliecinies par e veikala priekšrocībām pats un izmēģini bez maksas!