Beta testa fāzes rezultāti

Noslēgusies portāla beta testa fāze, kuras laikā portāls ir kļuvis atpazīstams un tajā ir parādījusies vērā ņemama aktivitāte.

Portāla statistika uz doto brīdi:

 • 77000 unikāli apmeklējumi; 
 • 1700 reģistrēti lietotāji; 
 • 17000 ievietoti sludinājumi.

Jaunumi

Mēs saņēmām daudz komentārus par jaunām platformas iespējām un funkcijām. Mēs nemitīgi turpinām pilnveidoties.

Beta testa fāzes laikā esam ieviesuši sekojošus uzlabojumus:

 • būtiski papildināta notifikāciju funkcionalitāte:
  1. paziņojumi profilā un e-pastā par jauniem sludinājumiem atbilstoši saglabātajiem filtriem,
  2. paziņojumi par saņemtiem čata ziņojumiem e-pastā. 
 • uzlabota platformas darba virsmas (desktop) un mobilās versijas lietojamība; 
 • uzlabota meklētāja funkcionalitāte; 
 • reģistrētiem uzņēmumiem iespēja apskatīt analītikas datus par izveidotajiem kuponiem, akcijām un dāvanām.

Vīrusa izplatības laikā būtiski ir palielinājusies kategorijas Dezinfekcijas līdzekļi apmeklētība, kā arī Saeima ir mainījusi likumu par alkohola tirdzniecību internetā, tādēļ tam esam izveidojuši atsevišķu sadaļu - Alkoholiskie dzērieni.

Laikā, kad ievērojami audzis bezdarbnieku skaits varat apskatīt mūsu portālā ievietotās Vakances, bet ja esat uzņēmējs, kuram trūkst darba rokas, varat apskatīt sludinājumus no cilvēkiem, kas Meklē darbu.

Sākoties gada siltajam laikam lauksaimniekiem varētu interesēt Traktori, kas palīdzētu turpmākajos lauksaimniecības darbos. Tāpat arī vēlamies vērst jūsu uzmanību Stādi, Sēklas un Augi kategorijai.

Esam ievērojami pilnveidojuši kategoriju Sieviešu apģērbs un turpinām strādāt, lai attīstītu arī pārējās portāla Apģērbs kategorijas. Šobrīd tā ir viena no aktīvākajām sadaļām, plānojam plašas reklāmas kampaņas.

Piedāvājam portāla lietotājiem pievienoties mūsu Facebook grupai Dalder.lv Steidzami & Ātri, kas ir Latvijā lielākā tirdzniecības grupa. Ar portālā ievietotu sludinājumu Jūs varat ērti padalīties Facebook grupā un sasniegt papildus 137 000 lietotājus. Lūdzam stingri ievērot grupas noteikumus!

Turpmākie mērķi

Turpinām strādāt pie CV izveides, lai jau pēc iespējas ātrāk spētu jums visiem nodrošināt vienu no labākajiem CV izveides tiešsaistes rīkiem. Paralēli CV izveidei, plānojam sistēmu, lai nodrošinātu verificētu uzņēmumu piekļuvi lietotāju izveidotajiem CV.

Turpinām attīstīt jau esošās produktu un pakalpojumu sadaļas, kā arī ieviest jaunas. Ja  Jums vēlamā informācijas kategorija vēl nav pievienota, nekavējoties sazinieties ar mums.

Aicinām nozaru ekspertus konsultēt mūs, kā pareizi izveidot sadaļas, kā arī būt pirmajiem, kas sniedz šo kvalitatīvo informāciju (piedāvājumu).

Jūsu Dalder.lv komanda

Komentāri