CV online izveide

Curriculum Vitae izveide latviski, krieviski, angliski

Mani CV

Piedāvājam pirmā iespaida dokumetu Curriculum Vitae (CV) izveidot ar automātiskā konstruktora palīdzību. Tas ir pakalpojums, ko jau plaši izmanto citur Eiropā, daudziem noteikti ir pazīstams Europass Curriculum Vitae, un tagad tas pieejams arī Latvijā, turklāt uzlabotā versijā. Lepojamies ar inovatīvajiem risinājumiem - mūsu CV paraugs latviešu valodā palīdzēs ikvienam mūsu lietotājam parādīt sevi no labākās puses un iekarot darba devēja simpātijas, izceļoties ar radošu pieeju un pārdomātu dokumenta saturu, kā arī pozicionēt sevi kā personību, kas pievērš īpašu vērību detaļām.


Pamatā mēs rūpējamies par formu: detalizētu un pārdomātu šī dokumenta struktūru un noformējumu. Tas nozīmē, ka pie mums veidotais dzīves gājuma apraksts iegūst loģisku un secīgu sadaļu izklāstu, kā arī satura vadlīnijas, kas palīdz iekļaut visus svarīgos aspektus, kas aktuāli darba devējam, iepazīstoties ar šo dokumentu.


Mēs palīdzam atrast vajadzīgo līdzsvaru starp informācijas daudzumu un tās atbilstību, jo viens no CV izveidošanas zelta likumiem saistās ar relevances principu - iekļautajām detaļām jāpalīdz izvērtēt kandidāta atbilstība amatam un jābūt saistītām ar iespēju iegūt izpratni par potenciālo darba attiecību nākotni. Tas jāpatur prātā, aizpildot ikvienu no sadaļām. Piemēram, hobiju iedaļā norādīt jogas nodarbību apmeklēšanu kļūs relevanti, ja papildus tiks sniegts komentārs par to, kā apgūtās prasmes palīdz ikdienā saglabāt mieru un iekšējo sakārtotību stresa situācijās.


Turklāt automātiskajās izvēlnes sadaļās pēc vajadzības tulkojam 3 valodās - latviski, krieviski un angliski. Dalder piedāvāta jau gatava CV veidlapa, kas ievērojami atvieglo dokumenta sastādīšanas uzdevumu - kopā ar mums tas aizņems mazāk laika, kā arī nebūs tik ļoti jālauza galva par to, ko tajā iekļaut.


Kāds ir CV mērķis?


Galvenais mērķis ir parādīt darba devējam, ka konkrētais amats ir loģisks solis Jūsu izvēlētās karjeras ceļā. Sniegtajai informācijai jāatspoguļo, kāpēc tieši Jūs esat vislabākais amata kandidāts un kādu vērtību Jūsu prasmes pienesīs jaunajai darba vietai.


Kā izveidot savu CV?


Dalder piedāvā uzlabotu curriculum vitae online - tas iekļauj niansētāku struktūru un vairāk tieši darba devējam būtisko sadaļu. Ja nav skaidrs, kā pareizi rakstīt CV un vajadzīgs CV paraugs, gan CV forma, gan saturs uzskatāmi parādīti sagatavotajā dokumentā. Ir gan automātiski aizpildāmi lauki, kur izvēlnes iespējas jau iestatītas, gan manuāli aizpildāmas iedaļas. Automātiskās izvēlnes sniedz vispārīgu informāciju, bet vairāk par savu personību un raksturu varēsiet pastāstīt tukšajos lauciņos, neizmantojot gatavus šablonus.


Spied zemāk uz “Izveidot CV” un pārliecinies pats - mēs vienmēr rūpēsimies, lai tieši pie mums Jūs varētu iegūt labāko iespējamo savas personības aprakstu jeb CV online!