Par mums

"Teplodar" izveidoja krāšņu un apkures iekārtu tirgu. Mēs esam pirmais Krievijas uzņēmums, kas nodarbojas ar krāsnīm un kamīniem kopš 1997. gada. Mēs esam lepni teikt, ka mēs zinām visu par krāsnīm un dalāmies ar šo informāciju ar jums.

Aiz mūsu pleciem ir vērtīga pieredze. Mēs ar pārliecību sekojam savam ceļam, radot inovatīvus un atbilstošus risinājumus. Lai nodrošinātu augstu produktu kvalitātes standartu, mēs pastāvīgi atjaunojam mūsu tehnoloģijas ar modernām iekārtām, piemēram, mēs izmantojam mašīnas no pasaules vadošajiem ražotājiem Trumpf un Safan. Ražošanas procesā tiek izmantota automātiska montāža tehniskās kontroles nodaļas uzraudzībā.

Vairāk nekā 20 gadus mēs esam saglabājuši tradicionālo ģimenes vērtību siltumu. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 100 modeļu krāsnis, kamīni un apkures katli, kas paredzēti, lai radītu komfortu jūsu mājās.

Katrs produkts "Teplodar" apvieno visaugstāko kvalitāti, nevainojamu uzticamību un izturību, uzstādīšanas vieglumu un lietošanas prieku.

Teplodar rūpnīcas produktu optimālā cenu un kvalitātes attiecība padara to populāru Krievijas tirgū, kā arī Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā un Kirgizstānā. Jūsu rīcībā Krievijas, Serbijas un Ukrainas teritorijā ir vairāk nekā 50 autorizēti servisa centri mūsu iekārtu augstvērtīgai uzstādīšanai un apkalpošanai.

Darba laiks:

Pirmdiena 09:00 - 17:00
Otrdiena 09:00 - 17:00
Trešdiena 09:00 - 17:00
Ceturtdiena 09:00 - 17:00
Piektdiena 09:00 - 17:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts