Kuponi

Platforma piedāvā uzņēmējiem jaunu sistēmu kā organizēt atlaides. Patlaban kuponi visbiežāk tiek piedāvāti drukātā veidā - flaijeripastkastē vai dalīti uz ielas, kuponu grāmatiņas, žurnālos izplēšama informācija u.c.. Ja piedāvājums ir uzņēmuma mājas lapā un tai nav iebūvēta atlaižu sistēma, tad jebkuras izmaiņas prasa ievērojumus resursus projekta vadībā, grafiskā dizainā un programmēšanā.

Mēs piedāvājam lētāku, automatizētu risinājumu, kas sastādīs tikai pāris procentus no drukāta piedāvājuma un izmaiņu veikšanā mājas lapā vērtības - izveidot kuponu balstoties uz jau izveidotu sludinājumu (sagatavotu informāciju). Lietotājs izdrukā kuponu, lai saņemtu atlaidi (atlaides apsolījums) no pakalpojuma sniedzēja.

Beidzoties kupona termiņam visas veiktās mārketinga aktivitātes netiek zaudētas, jo sludinājuma informācija un saite nemainās.

Nākotnē ir paredzēta kuponu ielāde dažāda veida elektroniskajos makos – Apple Wallet, Google Wallet u.tml.,lai to nodošana klientam būtu maksimāli atvieglināta, uzskaite uzņēmumiem vienkāršota (NFC termināļi u.tml.).