Par mums

Glasstone (www.glasstone.eu) ir mūsdienīgs kapu pieminekļu koncepts, dibināts 2010. gadā, un mēs lepojamies, ka esam pasaulē pirmā profesionālā darbnīca, kas izgatavo kapakmeņus stikla krāvuma tehnikā!

Idejas pamatlicējam, māksliniekam Mag. Art. Ernestam Vītiņam bija vīzija - padarīt mīļoto pieminēšanas tradīciju pacilājošāku un vieglāku. Mēs atdzīvinām šo vīziju, piedāvājot ar rokām izgatavotus stikla memoriālus, ģimenes piemiņas vietas un kapu soliņus. Ar rokām apstrādātam stiklam piemīt estētisks, maigs mirdzums, kas sirdīs ienes mīlestību un gaišumu, kad tas visvairāk nepieciešams. Mēs ticam, ka mūsu memoriālu caurspīdīgums un vizuāls vieglums spēj pacelt garu pat grūtos laikos.

Izturība ir mūsu visaugstāk vērtētā īpašība. Glasstone stikla pieminekļi savā izturībā ir vienlīdzīgi tradicionālajiem materiāliem. Mēs esam izstrādājuši unikālu apstrādes metodi, kas nodrošina augstu izturību dažādos klimatiskajos apstākļos, vienlaikus izceļot stikla skaistākās īpašības - tā tīrību, mirdzumu un pastāvību. Glasstone pieminekļi ir piemēroti gan bargajām Ziemeļvalstu ziemām, gan arī karstajām Vidusjūras vasarām.

Visbeidzot, stikla pieminekļi ir ļoti pieticīgi, kad runa ir par apkopi. Stikla īpašības, tādas kā - blīvums un porainība, kopā ar mūsu apstrādes metodi, novērš netīrumu nogulsnēšanos un sūnu augšanu.

Piedāvājam gan gatava dizaina stikla kapakmeņus, gan īpašus, uz pasūtījuma veidotus, individuāla dizaina pieminekļus! Lūdzam sazināties ar mums, lai uzzinātu par cenām un iespējām!

Darba laiks:

Pirmdiena 09:00 - 19:00
Otrdiena 09:00 - 19:00
Trešdiena 09:00 - 19:00
Ceturtdiena 09:00 - 19:00
Piektdiena 09:00 - 19:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts