Jaunumi

DZIMTAS PIEMIŅAS VIETAS DIZAINS UN IZGATAVOŠANA
04.03.2021

DZIMTAS MEMORIĀLAIS KONCEPTS

Glasstone piedāvā ne vien individuālus, vienam cilvēkam veidotus kapu pieminekļus, bet arī dzimtas piemiņas vietas memoriālo ansambli. Mūsdienu nemierīgajā dzīves ritmā un laikā, kad ģimenes ir izkaisītas dažādās pasaules malās, tā ir iespēja radīt memoriālo vietu, kur tiktu godināti vairāki cilvēki un pat paaudzes. Dzimtas piemiņas vieta rada siltu kopības un atkal sastapšanās sajūtu. Savu sakņu un priekšteču, viņu dzīves stāstu, pienācīga novērtēšana rada mieru un piepildījumu, stiprinot garu turpmākai dzīvei. 

PIEMIŅAS TRADĪCIJA

Mums būtiska ir piemiņas tradīcijas turpināšana un tās svētuma saglabāšana. Laikos, kad ienāk dažādas mūsdienīgas memoriālās tendences, nepieciešamas ir skaidras un stabilas vērtības. Mūsu skatījumā vērtība katrs mīļais, tuvais cilvēks dzīves ceļā - tā ir lielākā vērtība. To cilvēku stāsti ir jāstāsta. Glasstone ir iespēja nest piemiņas tradīcijas svētumu ar cieņu, taču pasniedzot to gaišākā, vieglākā un pacilājošākā formā. 

KĀ PASŪTĪT KAPA PIEMINEKLI NO STIKLA ATTĀLINĀTI
04.03.2021

Cienījamie klienti,

Ar saudzību pret sevi un viens pret otru, mēs turpinām strādāt un radīt mūsu gaišos stikla memoriālus. Mēs ļoti ceram, ka ar cilvēcīgu atbildību viss ātrāk nokātosies. Tikmēr pastāstīsim Jums, kā viegli pasūtīt stikla pieminekli ierobežotas pārvietošanās laikā. Ja vēlaties izstrādāt un uzstādīt pieminekli saviem mīļajiem, mēs varam novadīt visu procesu – granīta un stikla elementu izgatavošanu un to uzstādīšanu, attālināti, pataupot tikšanos uz laiku, kad tas būs iespējams.

Kā pasūtīt gatava dizaina kapu pieminekli

Pavisam vienkārši ir ar Klasiskā dizaina kolekcijas pieminekļiem. Pēc jau gatavajiem maketiem, mēs izveidosim un uzstādīsim Jūsu izvēlēto pieminekli ~2-3 mēnešu laikā. Kā arī, ja kapa vietiņa ir tālāk no Rīgas, pateicoties to iestrādei nerūsējošā tērauda ietvarā, šos pieminekļus ir ļoti viegli uzstādīt pašiem! Ja Jūs interesē Klasiskā dizaina piemineklis, atsūtiet Jūsu interesi un izvēlētā dizaina nosaukumu uz linda@glasstone.eu, un mēs jau drīzumā Jums atbildēsim, saskaņojot stikla, ietvara, uzraksta un uzstādīšanas iespējas.

Kā pasūtīt unikāla dizaina kapu pieminekli

Ja vēlaties saviem tuvajiem izstrādāt unikālu pieminekļa dizainu, mākslinieks Ernests Vītiņš to veidos balstoties uz Jūsu iesniegtā stāsta un informācijas. Ir iespējamas daudzas stikla pieminekļa interpretācijas – tik cik to ļauj iztēle un tehniskie risinājumi, tādēļ lūdzam mums atbildēt uz zemāk esošajiem jautājumiem cik precīzi iespējams. Viss Jūsu stāstītais tiks ņemts vērā pie dizaina izveides:

1. Stāsts – ko jūs vēlaties pateikt ar pieminekli, kam tas ir veltīts, šī cilvēka dzīves vissvarīgākie aspekti.

2. Vizuālā estētika – pastāstiet, kuri pieminekļi, no mājas lapā redzamajiem, Jūs uzrunāja. Atzīmējiet, kas Jums paticis vislabāk pēc:

1) formas  – konstruktīva vai plastiska; skulpturāla vai klasiska; taisnstūra, noapaļota, krusta, utt.

2) stikla krāvuma tehnikas – horizontāla vai vertikāla

3) stikla veida – gaišais stikls (Clear glass)- ar dzidru zaļganu toni, tumšais selektīvais (dziļāki violeti, bronzas un zaļi toņi), gaiši selektīvs (gaiši violeti, bronzas toņi); kristāldzidrs (gandrīz caurspīdīgs, ar viegli gaiši zilu atmirdzumu, +25% sadārdzinājums dzidro īpašību dēļ)

4) rakstura / kompozīcijas – tikai stikls vai kombinācijā ar laukakmeni vai granītu

5) lieluma

3. Aptuvenais budžets, ko vēlaties atvēlēt projektam. Tā kā mūsu stikla pieminekļi ir pilnībā rokām darināti, lielākais faktors, kas ietekmē cenu, ir mūsu meistaru darba stundas – veidojot maketus, sagataves katram slānim, to izgriešana, apstrāde līmēšana, tīrīšana un fināla apstrāde. Tas nozīmē, ka, pirmām kārtām, cenu ietekmē pieminekļa forma un tās tehniskās izpildes sarežģītība, un lielums paliek tikai kā otrais nozīmīgākais faktors.

4. Vietas fotoattēlus, kā arī apbedīšanas vietas izmērus un tuvāko objektu augstumu un platumu, lai mākslinieks varētu rast vislabāko risinājumu un uzzīmēt precīzu 3D.

Apmaksa

  • Klasiskajiem dizainiem ir 100% priekšapmaksa. Šī brīža pilns izgatavošanas laiks ~2-3 mēneši ar uzstādīšanu.
  • Taču, ja nolemsiet veidot oriģinālu dizainu, tad jāveic:
    • pirmā iemaksa par dizaina izstrādi 200 eiro, kas tiks iekļauta kopējā pieminekļa cenā, un 10 darba dienu laikā būs gatava pirmā skice – vizuālais priekšlikums. Kopējais pieminekļa izstrādes laiks būs atkarīgs no dizaina sarežģītības un tas un tekošo darba apjoma.
    • 50% pirms darbu uzsākšanas
    • 50% pirms otrā posma uzsākšanas, kas ietver līmēšanu, kad atrādām izgriezto, taču vēl nesalīmēto pieminekli.
  • Vairāk par cenām un apmaksu variet uzzināt šeit

Visu augstāk minēto informāciju, kas saistīta ar jauna kapa pieminekļa pasūtīšanu, un jautājumus par individuālu kapu pieminekļu izgatavošanu lūgums sūtīt uz linda@glasstone.eu.

Mieru un veselību vēlot,

Glasstone komanda

Darba laiks:

Pirmdiena 10:00 - 19:00
Otrdiena 10:00 - 19:00
Trešdiena 10:00 - 19:00
Ceturtdiena 10:00 - 19:00
Piektdiena 10:00 - 19:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts